معرفی محصولات شرکت تکنو  

شرکت تکنو با هدف حمایت از تولیدات داخلی در صنعت تجهیزات نقشه برداری اقدام به سرمایه گذاری برروی برندهای معتبر داخلی ، پهپاد نقشه برداری سپهر و گیرنده مولتی فرکانس هیرو نموده است . از این رو فرصتی دیگر برای رشد و پیشرفت تولیدات داخلی در صنعت تجهیزات و محصولات مهندسی در کشور عزیزمان فراهم شده است .

محصولات هیرو تولیدات شرکت دانش بنیان است  که جزء شرکت های داخلی می باشد و با همکاری جمعی از متخصصین ایرانی طراحی شده است .

تمامی قطعات و تعمیرات جی پی اس مولتی فرکانسه در ایران با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن توسط متخصصین این مجموعه انجام می شود .

محصولات هیرو دارای طراحی خاصی می باشند که تمام مهندسین با استفاده از آنها می توانند از مبتدی تا حرفه ای  شاهد عملکرد دقیق و مطمئن این محصولات در پروژه های خود باشند.

موارد زیر ویژگی های کلیدی گیرنده مولتی فرکانسه هیرو می باشند:

موتور موقعیت یابی هوشمند با فناوری سال ۲۰۲۰ و با امکان

 Galileoو BeiDou دریافت ماهواره های جدید

تکنولوژی مانیتورینگ مشاهدات تحت تاثیر چندمسیری و تداخل ، و حذف مشاهدات دچار خطا

جهت دست یابی به بهترین دقت  SNR اولویت دهی به ماهواره های با مناسب تر : RA تکنولوژی

 RTK نرم کردن تفاضل اپکی برای حفظ دقت در زمان اختلال در دریافت تصحیحات : EDSتکنولوژی

GLONASS ،GPS، Galileo، BeiDou دریافت سیگنال همه ی منظومه های

 PPP  وPPK ،RTK ،Static : تعیین موقعیت به روش های

IMU تا 60 درجه با فناوری Tilt sensor قابلیت نصب انتخابی

(بی نیاز به کالیبراسیون و مصون از اختلال مغناطیسی)

 از جمله سامانه شمیم CORS قابلیت اتصال به شبکه های

باتری لیتیوم یونی 13000 میلی آمپر ساعت

16 گیگابایت حافظه داخلی

نرم افزار کاربر پسند اندرویدی رایگان ، قابل نصب به هر تعداد مورد نیاز بر روی گوشی ها وکنترلر های مختلف

پهپاد نقشه برداری سپهر  دارای تاییدیه دقت از سازمان نقشه برداری با قابلیت حذف نقاط کنترل زمینی می باشد که از ویژگی های کلیدی این پهپاد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 نقشه برداری هوایی بدون نقاط کنترل زمینی_

کاهش چشمگیر زمان و هزینه پروژه در مقایسه با پهپادهای فاقد این قابلیت، توزیع یکنواخت دقت در کل سطح منطقه، تسهیل روال اجرایی پیچیده تهیه نقشه دقیق با پهپاد، عدم تأثیر وسعت منطقه در دقت محصول از ویژگی های بارز این پرنده است. این روش تنها روش تهیه ی نقشهی دقیق از مناطقی است که مطلقا امکان حضور زمینی فراهم نیست .

استفاده از دوربین حرفه ای فول فریم_

دوربین DSLR  حرفه ای فول فریم و به تبع آن لنزوگیمبال حرفه ای، امکان تولید نقشه های دقیق را فراهم می کند. استفاده از چنین دوربینی، ویژگی های بارزی همچون تصاویر با وضوح بالاتر، هندسه دقیق تر و مسحات بزرگتر نسبت به دوربین های غیرحرفه ای مرسوم در سایر پرنده های کوچک یا بال ثابت را به همراه دارد.

_امکان هدایت پرنده به صورت کاملاً خودکار و همچنین دستی

 و پرواز کاملا خودکار توسط Autopilot  Take off ,Landingامکان  ،در کنار امکان هدایت دستی در هر لحظه از پرواز در صورت نیاز توسط خلبان و یا توسط ایستگاه کنترل زمینی به صورت جداگانه، شرایط بسیار مناسبی را برای بر پرنده فراهم می آورد.

_حفظ دقت در عین راندمان بالا

تجهیزات به کار رفته در Phoenix plus علاوه بر حذف کامل نقاط کنترل زمینی ، سبب کاهش چشمگیر نیاز به پوشش عرضی و نتیجه افزایش راندمان می شود .به گونه ای که بر خلاف دیگر پرنده هایی که به پوشش عرضی 60 درصد به بالا نیاز دارند ، با این پرنده می توان پوشش عرضی را به 40 درصد کاهش داد و در نتیجه امکان بالا رفتن راندمان پرواز تا 50 درصد وجود دارد . با مجموعا یک ساعت پرواز می توان تا 1500 هکتار (در نوع   عمود پرواز ها کم نظیر می باشد) نقشه طبق دستور و العمل سازمان نقشه برداری تولید کرد .

_انطباق کامل فنی بر دستور العمل سازمان نقشه برداری

پهباد sepehr به عنوان اولین پهپاد فتوگرامتری کشور که موفق به اجرای پروژه مورد تایید سازمان نقشه برداری شده است ، کاملا منطبق بر نیاز های تخصصی تولید نقشه صحیح و قابل دفاع طراحی شده است .

_ناوبری بسیار قوی

پرنده Phoenix plus دارای امنیت پرواز بسیار بالاست چرا که دارای کامپیوتر پروازی گران قیمت مجهز به سه عدد سیستم GPS و سه عدد سیستم  IMU به صورت کاملا مستقل می باشد که به صورت بروز اختلال در سیستم ناوبری با تعویض اتوماتیک سنسور ها شرایط پرواز بسیار ایمنی برای پرنده ایجاد می شود . سایر پرنده های ارزان قیمت همگی تنها مجهر به یک عدد GPS,IMU می باشند و در صورت اختلال در سیستم ناوبری آسیب پذیرترند.

_واحد های کنترل

قابلیت کنترل کامل بر پرنده به صورت دستی و به صورت خودکار توسط اتوپایلوت ، شامل حفظ موفقیت پرنده در شرایط سخت پرواز ، انعطاف پذیری  بالا ، کنترول هوشمند جهت یابی ، برگشت به محل اولیه و عملکرد فرود هوشمند ، با رابط کاربری آسان و پیشرفته

_آموزش تخصصی پرواز و پردازش نرم افزاری

آموزش مراحل طراحی پرواز اصولی ، پرواز با استفاده از خلبان خودکار و دستی ، آموزش استفاده از کلیه قطعات جانبی ، آموزش پردازش داده ها برای تولید نقشه در نرم افزار های کاملا حرفه ای نظیر ارائه می شود. با Agisoft Metashape و همچنین نرم افزارهای سطح پایین تر همچون Inpho  توجه به این که تهیه نقشه توسط پهپاد با روال های اتوماتیک و غیر اصولی مانع از تولید محصول صحیح و قابل دفاع خواهد شد ، به عنوان اولین مجموعه دارای تأییدیه دقت از سازمان نقشه برداری در کشور در زمینه تهیه نقشه با استفاده از پهپاد ، کلیه آموزش های فوق منطبق بر اصول فنی و دستورالعمل سازمان نقشه برداری خواهد بود.

شرکت هیرو برای آن دسته از مشتریان عزیز که امکان خرید نقدی محصولات این شرکت را ندارند شرایط ویژه خرید به صورت اقساطی و لیزینگی را نیز فراهم ساخته است .

شرکت تکنو تنها نماینده رسمی شرکت علیه Trimble آمریکا در ایران بعد از تحریم های وضع شده کشورمان تصمیم به سرمایه گذاری روی برنده های ایرانی کرد ولی تکنولوژی اپتیک دوربین های نقشه برداری هنوز وارد ایران نشده و متاسفانه امکان تولید آنها در ایران میسر نیست. از این رو بعد از بررسی های انجام شده و با توجه به بالا رفتن لحظه ای نرخ ارز جلسات متعددی با نمایندگان کمپانی روید انجام شد و تصمیم به اخذ نمایندگی انحصاری این برند در ایران کردیم.

 .توسط تیم تکنو در سطح کشور عرضه میشود RQSو   RCS  در حال حاضر دوربین های سری

این محصول با دقت میلی متری  دارای برد لیزر با استفاده از منو کاربری نیکون ژاپن همراه با 2 سال گارانتی شرکتی می باشد.