گیرنده مولتی فرکانسه Xima S10


800 کاناله


مولتی فرکانسه و با قابلیت دریافت 800 کانال از ماهواره های تمام منظومه ها


دانش بنیان و تولید داخل


محصولی دانش بنیان و قدرتمند ساخته شده توسط متخصصان داخلی


نرم افزار رایگان


نرم افزار رایگان هیرومپ با قابلیت نصب روی هر تعداد کنترلر یا گوشی اندرویدی


بلوتوث نسخه 5


سرعت 2 برابر و برد 4 برابر و ظرفیت توزیع پیغام 8 برابری در مقایسه با نسخه های پیشین.

آنجا که دقت اهمیت دارد

گیرنده مولتی فرکانسه Hiro مدل Xima S10 مجهز به برد سری Phantom از کمپانی آمریکایی Hemisphere می باشد. این برد از 800 کانال متنوع سیگنال های ماهواره ای پشتیبانی می کند که این امر باعث تسریع در موقعیت یابی دقیق و رسیدن به دقت سانتی متری در حین کار با دستگاه می گردد. این برد از همه سیستم های موقعیت یابی از جمله GPS و GLONASS و BeiDou و Galileo پشتیبانی می کند و با نرخ به روزرسانی 5 هرتز باعث ذخیره سازی مشاهدات ماهواره ای بیشتر در واحد زمان می گردد.

همه نقاط در دسترس شما هستند


فناوری Athena

در گذشته و در دیگر گیرنده های مولتی فرکانسه جهت رسیدن به دقت سانتی متری لازم بود تا گیرنده ماهواره ای الزاما از ماهواره های سیستم موقعیت یابی GPS در کنار سایر سیستم های ماهواره ای نیز استفاده نماید و در صورت عدم دریافت سیگنال از ماهواره های GPS دقت و صحت لازم دور از دسترس بود. فناوری Athena یا همان فناوری منظومه مستقل به گیرنده مولتی فرکانسه این قابلیت را می دهد تا بتواند با هرکدام از سیستم های موقعیت یابی ( GPS و GLONASS و BeiDou و Galileo ) به تنهایی و بدون نیاز به سیستم موقعیت یابی GPS بتواند به دقت و صحت لازم برسد.


تیلت سنسور IMU

حتما در طول برداشت عوارض مختلف با این مشکل روبرو شده اید که نقاطی که نیاز به برداشت آنها وجود داشته در کنار دیوار بلند بوده و یا حتی به نقاط دسترسی مستقیم وجود نداشته است. فناوری Tilt Survey یا همان تیلت سنسور به کاربر این اجازه را می دهد تا بتواند با خارج کردن گیرنده مولتی فرکانسه از حالت قائم موقعیت نقطه ای که ژالن روی آن قرار گرفته را بدست آورد. گیرنده مولتی فرکانسه Xima S10 به جای استفاده از حسگر مغناطیسی از حسگر IMU ای استفاده میکند که محدودیت انحراف تا زاویه 30 درجه را ندارد و در شرایطی که در نزدیکی فلزات قرار گیرد دچار خطای موقعیت یابی نمی شوند و حتی کاربر می تواند تا 2 برابر بیشتر و تا 60 درجه زاویه انحراف گیرنده مولتی فرکانسه را بیشتر کند و با همان دقت سانتی متری برداشت خود را انجام دهد. لازم به ذکر است این قابلیت به صورت انتخابی و اختیاری برای گیرنده های مولتی فرکانسه Hiro مدل Xima S10 می باشد.

1مهلت 7 روزه برای تست دستگاه دارید؟
بله، خریدار میتواند بعد از خرید و ثبت فاکتور و تحویل دستگاه تا 7 روز بعد دستگاه را به هر دلیلی نپسندید و مورد تایید نبود به شرکت فروش عودت دهد و عینا مبلغ پرداختی را بدون هیچ کم و کسری دریافت نماید.
2تفاوت بین گیرنده ایرانی شما با چینی در چیست؟
دلایل بسیاری وجود دارد از جمله: 1- خدمات و پشتیبانی مناسب تر و بهتر 2- قابلیت ارتقا دستگاه و تغییر در سخت افزار در طول مدت خدمات پس از فروش 3- جوابگویی و خدمات پاسخگویی در طی 24 ساعت 4- قیمت مناسب نسبت به دستگاه های با مشخصات فنی مشابه ...
3شرایط دریافت وام به چه شکل است لطفا توضیح بیشتر بدهید
در حال حاضر تا 40 میلیون تومان وام با بازپداخت 36 ماهه (سه ساله ) در 12 قسط 3 ماه یکبار میتوانید با ارائه ی حداقل مدارک لازم و بدون ضامن دستگاه را تحویل بگیرید. اطلاعات بیشتر در اینجا.
4آبا برای خرید نیاز به مراجعه حضوری است؟
امکان ارسال و آموزش در محل خریدار در سراسر کشور وجود دارد.
5در چه استان هایی نمایندگی فروش دارید؟
برای ارائه هر چه بهتر خدمات پس از فروش نمایندگی هایی در سراسر کشور داریم برای اطلاع از نماینده شهر و استان خود با شرکت تماس بگیرید.