total station

توتال استیشن


تکنو نماینده فروش و پشتیبانی دوربین های نقشه برداری روید در ایران

دوربین های نقشه برداری انواع مختلفی دارد از تئودولیت و نیوو گرفته تا توتال استیشن که کمپانی های مختلف شروع به تولید آنها کرده اند. میتوان گفت تئودولیت دیگر منسوخ شده و فقط در دانشگاه ها از آنها استفاده میشود و پرکاربردترین این دوربین ها توتال است که سرعت کار نقشه برداران را افزایش چشمگیری داده و خطای انسانی را به شدت کاهش داده است. از این دوربین در پروژه های مختلقی از جمله ساختمان سازی و سدسازی تا محاسبه حجم عملیات خاکی برداشت ازبیلت و ... استفاده میشود. هر چند در بعضی موارد استفاده از گیرنده های GNSS و پهپاد نقشه برداری مقرون به صرفه تر است.

توتال استیشن روید Ruide

Ruide RCS

توتال استیشن روید مدل RCS با صفحه نمایش لمسی و دقت 2 ثانیه و با رابط کاربری دوربین نیکون ژاپن. با خدمات پس از فروش 5 ساله و گارانتی 2 سال.

Ruide RQS

توتال استیشن روید مدل RQS انتخابی مناسب برای نقشه برداران دوست دار برند نیکون. این دوربین از رابط کاربری نیکون ژاپن بهره میبرد و دارای 2 سال گارانتی بی قید و شرط میباشد.


شرکت تکنو تنها نماینده رسمی شرکت Trimble آمریکا در ایران بعد از تحریم های وضع شده علیه کشورمان تصمیم به سرمایه گذاری روی برنده های ایرانی کرد ولی تکنولوژی اپتیک دوربین های نقشه برداری هنوز وارد ایران نشده و متاسفانه امکان تولید آنها در ایران میسر نیست. از این رو بعد از بررسی های انجام شده و با توجه به بالا رفتن لحظه ای نرخ ارز جلسات متعددی با نمایندگان کمپانی روید انجام شد و تصمیم به اخذ نمایندگی انحصاری این برند در ایران کردیم.

در حال حاضر دوربین های سری RQS و RCS توسط تیم تکنو در سطح کشور عرضه میشود.