خدمات پس از فروش

ضمانت بازگشت پول

شرکت تکنو جهت جلب رضایت مشتریان خود، ضمانت بازگشت پول را به مشتریان خود ارائه می‌کند. مشتریان محترم با خرید از محصولات شرکت تکنو و در صورت عدم رضایت به هر دلیلی (حتی مواردی مثل رنگ و شکل ظاهری دستگاه) تا ۷ روز پس از خرید دستگاه امکان بازگشت دستگاه به شرکت و اخذ تمام مبلغ پرداخت‌شده بدون کم‌وکاست را دارند. بدین ترتیب مشتریان قادر خواهند بود در این مدت دستگاه خریداری شده از این شرکت را آزمایش کنند و در صورت عدم رضایت مبلغ پرداختی خود را دریافت نمایند.

.


گارانتی ۲۴ ماهه

شرکت تکنو به مدت ۲۴ ماه محصولات خود را گارانتی می‌کند. در این مدت هرگونه آسیب به قطعات الکترونیکی نظیر باتری دستگاه و بردهای الکترونیکی تحت گارانتی این شرکت می‌باشد و کلیه این خدمات بدون هیچ هزینه‌ای برای مشتری و در اسرع وقت انجام خواهد شد.

همچنین کالیبراسیون کلیه دوربین‌های نقشه‌برداری خریداری شده از این مجموعه (نظیر: توتال‌استیشن، ترازیاب) در مدت گارانتی رایگان می‌باشد.

خدمات ۶۰ ماهه

شرکت تکنو ۶۰ ماه خدمات پس از فروش به کلیه محصولات خریداری شده از این شرکت ارائه می‌نماید. در طول این مدت شرکت تکنو متعهد به تأمین قطعات و تعمیر دستگاه می‌باشد. بدین ترتیب مشتریان شرکت تکنو دیگر دغدغه تأمین قطعات و تعمیرات دستگاه‌های خریداری شده را نخواهند داشت