درباره تکنو

“تجهیزات کاوشگران نوآور (تکنو) – مسبار سابق

شرکت مسبار در سال ۱۳۶۲ هجری شمسی تأسیس گردید و از بدو تأسیس با همکاری کمپانی زایس (ZEISS) آلمان (شرکتی با بیش از یک و نیم قرن تجربه و قدمت) آغاز به فعالیت کرد. پس از مدتی و با گسترده‌تر شدن فعالیت‌های شرکت مسبار، شرکتی دیگر به موازات آن تأسیس شد که «تکنو» نام گرفت؛ و بعدها کلیه‌ی فعالیت‌های شرکت مسبار در زمینه عرضه‌ی تجهیزات نقشه‌برداری، به شرکت تکنو انتقال یافت.

شرکت تجهیزات کاوشگران نوآور (تکنو) در سال ۱۳۷۷ تأسیس شد و با اخذ نمایندگی از کمپانی تریمبل (Trimble) آمریکا، ریگل (Riegl) اتریش، ViaSat کانادا، گارمین (Garmin) آمریکا و تامایا (Tamaya) ژاپن آغاز به کار کرد. تکنو اینک در فضایی نو و با ترکیبی تخصصی‌تر و حرفه‌ای‌تر فعالیت خود را در زمینه‌ی عرضه‌ی تکنولوژی و تجهیزات ژئودزی و ژئوماتیک، و نیز تعمیرات حرفه‌ای این تجهیزات ادامه می‌دهد.

شرکت تکنو با دارا بودن تعمیرگاه مجهز، با کادری مجرب و دارای گواهی‌نامه‌های بین‌المللی، امکان سرویس‌دهی در جهت تعمیر، تنظیم، و سرویس انواع دوربین‌ها و تجهیزات نقشه‌برداری را دارا می‌باشد.

لازم به ذکر است که موفقیت شرکت تکنو مرهون داشتن مشتریان گرانقدری است که تکنو افتخار دارد ایشان را از دوستان و همراهان خود بداند و این دوستی و همکاری با ایشان، همواره تکنو را در حرکت به سوی آینده‌ای روشن‌تر و درخشان‌تر مصمم می‌سازد.